15. ročník Memoriálu Viktora Tietze (15.4.2011)

hraný zároveň jako krajský přebor v rapid šachu Karlovarského kraje

   Sponzoři

Město Karlovy VaryKarlovarský krajKrajský šachový svaz Karlovy Vary

   Konečné pořadí

výsledky také na: www.chess-results.com

Kompletní výsledky jsou také ke stažení ve formátu MS Excel (122 kB).

Pořadí KP Jméno ELO Klub Body Skup. BHm. BH.  BS-B
1   Kourousis Epaminondas 2284 n/a
8 0 52,5 4146,50
2 1 Soukup Jiří 2276 Karlovarský šachklub Tietz 7,5 0 55 4244,00
3   Paganik Pavel 2246 CHESS MOST
7 0 52 40,536,50
4 2 Tichý Štěpán 2137 Karlovarský šachklub Tietz 6 0 54 4233,75
5  3 Kratochvíl Jakub 2102 TJ Baník Sokolov ŠO
6 0 49,5 4028,00
6   Svoboda Miloš 2196  ŠK Líně 6 0 45,5 3426,50
7  4 Lorenc Tomáš 2112 ŠK Karlovy Vary
6 0 45 34,525,50
8 5 Čontoš Václav 2148 Karlovarský šachklub Tietz 6 0 41 3224,50
9  6 Hlaváč Rudolf 1988 TJ Baník Sokolov ŠO
5,5 0 48,5 37,527,00
10   Švarc Roman 2087 ŠK Střelnice Kadaň
5,5 0 48 3626,00
11   Eretová Jana 2082 ŠK Sokol Klatovy
5,5 0 47 3526,75
12 7 Vanko Jiří 1990 Karlovarský šachklub Tietz 5,5 0 46 35,523,50
13   Jerman Richard 2117 ŠK Kladno
5,5 0 43 32,522,25
14   Grussová Helena 1972 TJ Klášterec nad Ohří
5 0 47 3622,50
15 8 Tomandl Vladimír 1873 TJ Ostrov
5 0 45,5 36,522,00
16   Bartoníček Zdeněk 2005 ŠK Líně
5 0 44,5 34,521,50
17   Paganoglou Anastasia 1928 n/a
5 0 42,5 3421,25
18   Klement Lukáš 2247 ŠK Teplice
5 0 40 31,519,00
19   Vavřinec Tomáš 1987 Klub šachistů Říčany 1925
5 0 40 31,518,00
20  9 Klímek Petr 1913 TJ Baník Sokolov ŠO
5 0 39 2917,50
21 10 Ciprian Jiří 1946 TJ Ostrov
5 0 37,5 3017,50
22  11 Krejčík Jiří 2166 Karlovarský šachklub Tietz 5 0 37 3018,25
23  12 Kovář Petr 2009 TJ Spartak Horní Slavkov 5 0 32,5 2616,25
24  13 Lorencová Věra 1948 ŠK Karlovy Vary 4,5 0 38,5 3015,50
25 14 Mestl Martin 1875 ŠK Spartak Chodov 4 0 46 3719,50
26  15 Panoš Jan 1807 ŠK Mariánské Lázně 4 0 44,5 35,516,50
27   Kříž Luboš 2162 SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany 4 0 40,5 3118,75
28   Krejčík Miroslav 1912 ŠK Hotel Merkur 4 0 39,5 3114,75
29 16 Koller Martin 1703 ŠK Spartak Chodov 4 0 39 3015,00
30   Wirkner František 1718 TJ Klášterec nad Ohří 4 0 38,5 3013,75
31   Gruss Petr 1778 TJ Klášterec nad Ohří 4 0 35,5 2813,00
32   Holý Filip 1562 TJ Sokol Plzeň-Letná 4 0 35 2712,50
33 17 Šulc Jiří 1923 ŠK Mariánské Lázně 4 0 32,5 239,00
34 18 Randák Pavel 1988 n/a 3,5 0 38 2910,25
35 19 Košek Lubomír 1788 ŠK Karlovy Vary 3,5 0 37,5 3111,25
36 20 Vlasák Marcel 1637 ŠK Spartak Chodov 3,5 0 36,5 2811,75
37 21 Špička Jan 1543 ŠK Karlovy Vary 3,5 0 33 269,25
38 22 Halla Josef 1702 Karlovarský šachklub Tietz 3,5 0 32 2510,25
39
Vlasák Lukáš 2299 Tatran Litovel 3 0 46,5 36,527,25
40 23 Pospíšil Adolf 1791 ŠK Karlovy Vary 3 0 36,5 299,50
41 24 Tomaščín Petr 1766 TJ Baník Habartov 3 0 35 37,59,25
42   Veselý Jiří 1530 ŠK Střelnice Kadaň 3 0 33,5 26,57,50
43   Lapčík Zdeněk 1745 ŠK Střelnice Kadaň 3 0 31,5 246,50
44   Vyskočil Zdeněk 1669 TJ Klášterec nad Ohří 3 0 30,5 249,25
45 25 Tezner Vincenc 1515 n/a 2,5 0 34,5 287,50
46 26 Čornyj Milan 1559 TJ Ostrov 2,5 0 28,5 226,75
47 27 Beneš Jan 1737 Karlovarský šachklub Tietz 2 0 34 264,25
48 28 Randák Richard 1250 ŠK Karlovy Vary
2 0 31 256,25

 

   Fotografie

fotogalerie (95 fotografií)

   Pořadatel turnaje

Karlovarský šachklub Tietz 


© 2002 Daniel Nový